Aktuality a tiskové zprávy

Do New Yorku jede francouzský prezident, maďarský prezident, italský premiér aj. Nejede český prezident, český premiér aj.

Zveme Vás na otevřenou programovou konferenci Nadechnutí 2014, která se uskuteční ve dnech 19. – 21. září 2014 od pátku 17.00 až do neděle 14.00, v prostorách Kaprálova mlýna v Ochozu u Brna.

Registrujte se prosím pomocí tohoto formuláře do 15. září 2014.

 

Lidem zůstane právo účastnit se rozhodování o stavbách, které mohou výrazně snížit kvalitu jejich života i cenu nemovitostí – například výstavbou skládek či chemiček v jejich okolí. K dílčímu omezení práv občanů dojde, ale nesmyslné byrokratické překážky zavedeny nebudou. Po drtivé kritice přepracovalo ministerstvo životního prostředí svůj návrh novely zákona o posuzování vlivů na životní prostředí (EIA)[1]. Zítra jej projedná vláda. 

Zelený kruh vydal vydal výroční zprávu za rok 2013.

další aktuality
další tiskové zprávpřejít k navigaci

Odkazy

AnopressBIOMCalla - Sdružení pro záchranu prostředíČeské přírodovědné bibliotékyekobrana.cz - Brána k ochraně životního prostředí na Jižní MoravěEkodomovEkoFuturaEkolistEkologické bydlení  - Ekologie, nízkoenergetické bydlení, zelená energieHnutí DUHA - Velká výzva ImproraciKarbofuranNazeleno - chytrá řešení pro každéhoObchod Hnutí DUHAOdkomunitySedmá generaceSpolečnost pro ochranu půdyToplist

Doporučujeme

Spolupracujeme

  • Česko proti chudobě
  • Klimatická koalice
  • EEB