Aktuality a tiskové zprávy

Zajímá Vás, čím se v měsíci březnu zabývaly ekologické nevládky? Jak to vypadá s vývojem zákonů v ochraně životního prostředí? Nebo byste rádi nabídli pomocnou ruku pro přípravu zajímavých akcí? To vše v březnovém Zpravodaji.

Ministerstvo životního prostředí skrytě chystá nejrozsáhlejší omezení občanských práv od listopadu 1989. Před takovým krokem na dnešním jednání s náměstkyní Peštovou a náměstkem Manou důrazně varovali zástupci asociace ekologických organizací Zelený kruh.

Ministr Mládek (ČSSD): "A pokud by měl být zbourán celý (Horní Jiřetín), trvám na vypsání referenda.". Referenda netřeba, pokud by "bylo nutné zbourat jen část obce".  O zničení části Horního Jiřetína má, podle Mládka, rozhodnout vláda, o případné likvidaci zbytku pak obyvatelé Ústeckého kraje.

Zajímá vás, čím se v únoru zabývaly ekologické nevládky? Nebo akce, které pořádají? Doporučuji kliknout na náš Zpravodaj!

další aktuality
další tiskové zprávpřejít k navigaci

Odkazy

AnopressBIOMCalla - Sdružení pro záchranu prostředíČeské přírodovědné bibliotékyekobrana.cz - Brána k ochraně životního prostředí na Jižní MoravěEkodomovEkoFuturaEkolistEkologické bydlení  - Ekologie, nízkoenergetické bydlení, zelená energieHnutí DUHA - Velká výzva ImproraciKarbofuranNazeleno - chytrá řešení pro každéhoObchod Hnutí DUHAOdkomunitySedmá generaceSpolečnost pro ochranu půdyToplist

Doporučujeme

Spolupracujeme

  • Česko proti chudobě
  • Klimatická koalice
  • EEB