Aktuality a tiskové zprávy

Přesně po roce práce hodnotil Zelený kruh ekologická hlasování nově zvolených poslankyň a poslanců. Zatím hlasují pro životní prostředí spíše nepříznivě. Drastické omezení ochrany přírody v NárodnímparkuŠumavaneprošlo, dvě třetiny vybraných hlasováníale dopadly špatně. V dvacetileté historii hodnocení nejvstřícněji o životním prostředí hlasovaly poslanecké kluby Liberálně sociální unie, Strany Zelených a Křesťanskodemokratické strany. To vše a mnohem více se v přehledné podobě dozvíte z hodnocení Zeleného kruhu - http://rosnicka.zelenykruh.cz/.

 

 

Novela zákona o posuzování vlivu na životní prostředí

21.11.2014Aktuality - Legislativní centrumpokračování článku

Základní informace o novele zákona o posuzování vlivu na životní prostředí

Jak se dnes šidí jídlo? Jak to poznají experti a jak to poznáme my? O metodách a možnostech rozpoznávaní falzifikátů si můžete přijít popovídat s našimi hosty.

středa 3. prosince, 18:00

Langhans – Centrum Člověka v tísni, Vodičkova 37, Praha 1

Připravili jsme si pro Vás ohlednutí za zářijovou programovou konferencí Nadechnutí ve formě online sborníku.

další aktuality
další tiskové zprávpřejít k navigaci

Odkazy

AnopressBIOMCalla - Sdružení pro záchranu prostředíČeské přírodovědné bibliotékyekobrana.cz - Brána k ochraně životního prostředí na Jižní MoravěEkodomovEkoFuturaEkolistEkologické bydlení  - Ekologie, nízkoenergetické bydlení, zelená energieHnutí DUHA - Velká výzva ImproraciKarbofuranNazeleno - chytrá řešení pro každéhoObchod Hnutí DUHAOdkomunitySedmá generaceSpolečnost pro ochranu půdyToplist

Doporučujeme

Spolupracujeme

  • Česko proti chudobě
  • Klimatická koalice
  • EEB